Sizlere Hangi Hizmetleri Sunuyoruz?

Sizlere HangiHizmetleri
Veriyoruz.

E-ticaret Paketleri

Hizmetiniz için en uygun olduğunu düşündüğümüz paketleri yine sizlerle birlikte belirliyoruz. İçlerinde CRM, CMS, SEO, sistem ve alt yapı yönetimi, entegrasyonlar ve online ödeme entegrasyonu dahil olmak üzere birçok hizmeti tek pakette sağlıyoruz!

Mobil Uygulamalar

Mobil Cihaz kullanım oranının en yüksek olduğu dönemlerde, IOS mobil uygulamanızı geliştirerek hızlı bir giriş yapmanızı sağlıyoruz. E-ticaret veya kişisel uygulamanızı sizin için App Store'da canlıya alıyor ve gerekli işlemleri sizin adınıza yapıyoruz.

E-ticaret Siteleri

İçerisinde herhangi bir entegrasyon ve müşteri destek paneli bulunmayan, yalnızca e-ticaret sitesi olan hizmetimizdir. E-ticaret site hizmetimizde yalnızca admin paneli ve CRM müşteri entegrasyonu site ile birlikte sunulur. Herhangi bir sistem alt yapı desteğinde bulunulamaz.

Hosting Güvenliği

Sizler için seçip yapılandırdığımız hosting ve server sistemlerini kullanarak, e-ticaret sitenizin güvelikli bir sunucuda olmasını sağlayabilirsiniz.

Web Server Güvenliği

Sizler için seçip yapılandırdığımız sunucularda, gerekli argümanları kullanarak e-ticaret sitenizin güveli bir sistemde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Doğru İçerikler

Sizler için kural, hak, telif, ihlallere dikkat ederek ve kullanıma açık içerikleri seçerek e-ticaret sitenizin gerektiği gibi dizaynını sağlayarak içerik ve marka uyumunu kuruyoruz.