Nightfacts Nedir? Ne Yapar?

Nightfacts size uygun E-ticaret Paketleri sunan girişimdir.
Nightfacts 2019 yılında kurulmuş bir girişimdir piyasa da ki E-ticaret ve sosyal medya hizmetleri açıklarını yakından gözlemlemiş ona uygun fiyatlar ve ona uygun paketlerle bu sistemi değiştirmeyi hedeflemiştir. Piyasa da ki iş Ahlakını doğru bulmayıp hizmet kalitemizi Müşterilerimizin Kalitesine göre belirleyerek yapılan her projeye yeni bir soluk getirmek istiyoruz.

Nightfacts 2019 yılında kurulmuş bir girişimdir piyasa da ki E-ticaret ve sosyal medya hizmetleri açıklarını yakından gözlemlemiş ona uygun fiyatlar ve ona uygun paketlerle bu sistemi değiştirmeyi hedeflemiştir. Piyasa da ki iş Ahlakını doğru bulmayıp hizmet kalitemizi Müşterilerimizin Kalitesine göre belirleyerek yapılan her projeye yeni bir soluk getirmek istiyoruz. Yaptığımız projeleri müşterilerimizle birlikte birebir seçerek (clone, Tasarım) onlara en uygun paketleri ve tasarımları oluşturmayı hedefliyoruz. Anlık olarak bir ofisimiz bulunmamakla beraber yakın zaman içerisinde yerel bir ofis girişimimiz Nightfacts'in başarısına doğru orantılı şekilde gidecektir. Ekibimizin ön planda olmayan tarafında işinde uzman Sistem Yöneticileri, Hosting Uzmanları ve Uzman Pentester iş title'larına sahip insanlar bulunmaktadır.

Güvenli bir şekilde E-ticaret denizine yelken açmanızı sağlayarak piyasada mağazanızın ve dükkanınızın adının daha hızlı bir şekilde yayılmasını sağlarız. Güvenlik ve Müşteri memnuniyeti bizim için ön planda bulunuyor.