Opencart Neden Kullanmalıyım?

Opencart Kolay Yönetilebilen Web Panel Sistemidir.
Opencart işini internet ortamına taşımak ve e-ticaret yapmak isteyen kullanıcılar için geliştirilmiş PHP tabanlı, açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir e-ticaret platformudur. Açık kaynak kodlu olması sebebiyle geliştirilebilir bir web sitesi altyapısı sunması ve kullanıcı dostu ara yüzüyle e-ticaret sektörü için en çok tercih edilen hazır scriptler arasında yer almaktadır.

Opencart’ın Avantajları Nelerdir?
Kolay kurulum ve kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde yönetim kolaylığı kazabilirsiniz. PHP tabanlı ve MySQL veri tabanı kullanılan bir platform olduğu için ihtiyaçlarınız doğrultusunda kolaylıkla geliştirmeler gerçekleştirebilirsiniz. Sınırsız ürün, üretici ve kategori eklemesi yapabilirsiniz. Edineceğiniz SSL sertifikası ile bütün bankaların sanal pos sistemlerini kullanabilirsiniz.

Opencart'ın yararları
API desteği sayesinde gerekli entegrasyonları gerçekleştirebilirsiniz. Çok çeşitli eklenti ve tema alternatiflerinden ihtiyaçlarınıza en uygununu seçip, kullanabilirsiniz. Muhasebe entegrasyonu sayesinde muhasebe hesapları ile entegre bir şekilde çalışmalarınızı yürütebilirsiniz. Pazarlama modülü, ödeme yönetim modülü, kargo yönetim sistemi gibi pek çok modül sayesinde müşterilerinize kolay ve keyifli bir alışveriş deneyimi sunabilirsiniz.

Sizde iyi bir deneyim sunan Opencart yazılımıyla e-ticaret girişiminize hayat vererek internet dünyasında yer almanız için geç kalmış sayılmazsınız. İlk adım olarak yapılandırmalarınızı adım adım gerçekleştirip e-ticaret sektöründe yerinizi alabilirsiniz. Yazılım hakkındaki tüm demoları, dosyaları, eklentileri, dokümanları opencart-tr.com resmi Opencart sayfası üzerinden inceleyebilirsiniz.